Przejdź do treści
min. czyt.

Auto szyby Bielsko-Biała

Glassmaster kontynuuje działalność serwisu szyb samochodowych w Bielsku-Białej od 2010 roku.

Firma od początku świadczy usługi dla Klienta w zakresie: wymiany szyby samochodu, naprawy szyb samochodu oraz srzedaży szyb samochodu. W ofercie posiadamy również sprzedaż wycieraczek do samochododu.

dsdsd

Krótko o mieście Bielsko-Biała

Bielsko-Biała to pięknie położone miasto u podnóża Podbeskidzia. Jest to szóste, co do wielkości miasto województwa śląskiego. Powiat bielski otoczony jest dużymi powiatami takimi jak: pszczyński, oświęcimski, wadowicki, żywiecki i cieszyński.

Miasto Bielsko-Biała to znakomicie skomunikowana lokalizacja drogami szybkiego ruchu. Podróż samochodem Bielsko – Tychy zajmuje 30 minut. Przejazd Bielsko –Katowice trwa zaledwie 45 minut. Z powodu świetnej lokalizacji, różnorodności krajobrazu, w którym królują góry i lasy Bielsko-Biała i okolice to bardzo często wybierane miejsce weekendowych wypadów i odpoczynku o każdej porze roku.

Wymiana i naprawa szyb samochodowych w Bielsku-Białej

To właśnie tutaj, w mieście Bielsko-Biała w 2010 roku otworzył się pierwszy serwis szyb do samochodu. Glassmaster wykonuje usługi na ul. Lipnickiej 63. Świadczone są najwyższej jakości usługi, w których dominuje wymiana szyb samochodowych i naprawa odprysków w szybie.

Od początku działalności najważniejsza jest dbałość o jakość wykonanej usługi oraz troska o Klienta. Wymiana szyby samochodowej czy naprawa szyby samochodowej wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale przede wszystkim delikatności i cierpliwości.

Naprawa odprysków w Bielsku-Białej

Wymiana szyby w samochodzie, czy naprawa odprysku wykonywana jest w Glassmaster przez wyspecjalizowanych serwisantów. Naprawa zawsze pozwala zaoszczędzić znacznie większe koszty związane z kupnem i montażem nowej szyby.Dlatego w bielskim serwisie można dokonać oględzin uszkodzenia. Jeśli to możliwe to pracownik w kilka minut przywróci szybie pierwotne bezpieczeństwo.

dsdsd

Wycieraczki, uszczelki i listwy w Bielsku-Białej

Z biegiem lat działalności firmy, koniecznym stało się powiększenie oferty o akcesoria potrzebne podczas wymiany szyby np. uszczelki czy listwy ozdobne a także wycieraczki do szyb. Glassmaster jest autoryzowanym dystrybutorem wycieraczek do szyb przednich i tylnych renomowanej firmy VISSE, które gwarantują najwyższą jakość.

Ubezpieczenie szyby samochodowej w Bielsku-Białej

Z biegiem czasu serwis szyb samochodowych Glassmaster Bielsko-Biała zdobywa nie tylko coraz więcej zadowolonych Klientów, ale także zaufanie wszystkich firm ubezpieczających pojazdy. Obecnie Firma realizuje bezgotówkowo zlecenia usuwania szkód związanych z szybą samochodową z polisy „AutoSzyba”.

Mobilny serwis wymiany szyb w Bielsku

Zdobywając coraz większe zaufanie pojawiły się potrzeby świadczenia usług zdalnych z dojazdem do Klienta. Szczególnie zainteresowane taką formą współpracy są nie tylko warsztaty blacharskie oraz autoryzowane serwisy samochodowe, ale także klienci indywidualni. Dzięki temu Serwis Mobilny Glassmaster obsługuje zlecenia nawet w promieniu 50 km od Bielska-Białej.

Skontaktuj się

Najwyższa jakość usług dla Twojego samochodu:
  • Wymiana szyby samochodu w 30 minut!
  • Obsługa na miejscu lub dojazd do Klienta.
  • Fachowa pomoc w doborze szyby
  • Atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów.
Telefon szczegóły [svg] zadzwoń
Wybierz oddział
Email szczegóły [svg] napisz
e-mail
Formularz szczegóły [svg] wypełnij
formularz
Pytania i odpowiedzi [svg] częste
pytania

Zgłoś szkodę z ubezpieczenia komunikacyjnego OC lub AC

wymień szybę naORGINALNĄ Wyślij wypełniony Formularz. Odezwiemy się do 30 minut.

Pola oznaczone [*] są obowiązkowe.
Dobra robota
Please enter a valid first name (minimum 6 characters). Wprowadzone dane są nieprawidłowe.
- Wymagana długość dla pola to 6 liter
- Pole nie może zawierać liczb i znaków specjalnych
Dobra robota
Wprowadzone dane są nieprawidłowe.
- Wymagana długość dla pola to 6 liter
- Pole nie może zawierać liczb i znaków specjalnych
Wybierz polisę:
Wybierz ubezpieczyciela:
Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z RODO (Rozporządzenie 2016/679) przez administratora danych GlassMaster (NIP: ) w celu kontaktu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

lub zadzwoń

575 500 515
Zadzwoń i wymień szybę w samochodzie