Przejdź do treści
min. czyt.

Auto szyby Gliwice

Gliwice to miasto przyjazne inwestorom. Znakomita lokalizacja u zbiegu autostrady A1 i A4, oraz Drogowej Trasy Średnicowej. To jeden z głównych powodów powstania na Górnym Śląsku serwisu szyb samochodowych Glassmaster.

Serwis szyb samochodowych mieści się niemal w centrum miasta, obok galerii handlowej Forum i dworca PKP. Bardzo dobra komunikacja, bliskość DTŚ-ki i wygodny parking sprawiają, że warsztat może obsłużyć, zarówno mieszkańców miasta, jak i Klientów okolicznych miejscowości takich jak: Knurów, Sośnicowice, Pyskowice, Zabrze, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Bytom, Przyszowice, Mikołów czy Świętochłowice.

W serwisie Glassmaster umawiamy się na konkretny termin. Nie ma potrzeby pozostawiania samochodu na cały dzień. Wystarczy kwadrans na naprawę i usunięcie odprysku, oraz do 45 minut na wymianę szyby na nową. W międzyczasie można skorzystać z przytulnej poczekalni, lub można np. odwiedzić pobliskie centrum handlowe.

Serwis szyb samochodowych Bielsko

Wymiana szyby w samochodzie Gliwice

Podstawową usługą świadczoną przez Glassmaster jest wymiana szyby samochodowej. We wszystkich warsztatach firma sprzedaje i montuje w cenie zamienników oryginalne szyby samochodowe pierwszego montażu, znanych marek takich jak:

  • Pilkington,
  • FUYAO,
  • Saint-Gobain SECURIT.

Usługi wymiany szyby świadczone są zarówno dla Klientów prywatnych, jak i dla warsztatów samochodowych, oraz serwisów blacharskich ASO.

Serwis szyb samochodowych w Gliwicach, przy ulicy Tarnogórskiej 12, realizuje również bezpłatne usługi likwidacji szkody:

  • z ubezpieczenia AutoCasco,
  • z ubezpieczenia OC AutoSzyba,
  • na zlecenie wszystkich ubezpieczalni na terenie Polski.

Naprawa szyby samochodu w Gliwicach

Montażyści we wszystkich warsztatach Glassmaster oprócz wymiany wykonują także naprawy szyb samochodowych. Najczęściej usuwane są uszkodzenia szyby przedniej. Naprawie podlega większość odprysków i ubytków szyby, jeżeli uszkodzenie nie jest większe od monety 5 złotowej, nie znajduje się w odległości mniejszej niż 10 cm od krawędzi szyby i nie występuje w polu widzenia kierowcy, bezpośrednio przed nim.

Serwisant wykona naprawę poprzez wypełnienie ubytku żywicą, która zabezpieczy szybę przed powiększeniem się uszkodzenia. W przypadku powstania odprysku, ważne jest, żeby dokonać jak najszybciej naprawy, aby uzyskać efekt największej przejrzystości naprawionego uszkodzenia.

Polerowanie lamp przednich i drobne naprawy

W warsztacie przy Tarnogórskiej 12 oprócz typowych usług, jakie świadczone są we wszystkich firmowych oddziałach, można wykonać polerowanie szkła reflektorów oraz drobne naprawy lakiernicze.

Dzięki szybkim i niedrogim zabiegom polerowania serwisanci tak odnowią szkło lamp, że będą wyglądały jak nowe. Zachwycający efekt można uzyskać już po kilkunastu minutach, dlatego usługę można wykonać podczas np. wymiany szyby w samochodzie.

Często w przypadku wymiany szyby w starszym samochodzie konieczne jest dokonanie naprawy lakierniczo-blacharskiej podszybia. W warsztacie w Gliwicach takie naprawy zostaną wykonane na miejscu bez konieczności dodatkowej wizyty w innym serwisie blacharskim czy lakierniczym.

Sprzedaż wycieraczek samochodowych Gliwice

W oddziale w Gliwicach jak we wszystkich innych oddziałach Glassmaster prowadzona jest sprzedaż najwyższej jakości piór wycieraczek znanej i docenianej polskiej marki VISEE.

Zaleca się okresową wymianę wycieraczek, gdyż zużyte pióra powodują mikro uszkodzenia i matowienie szyby. Warto wymienić pióra wycieraczek wraz z wymianą szyby.

Skontaktuj się

Najwyższa jakość usług dla Twojego samochodu:
  • Wymiana szyby samochodu w 30 minut!
  • Obsługa na miejscu lub dojazd do Klienta.
  • Fachowa pomoc w doborze szyby
  • Atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów.
Telefon szczegóły [svg] zadzwoń
Wybierz oddział
Email szczegóły [svg] napisz
e-mail
Formularz szczegóły [svg] wypełnij
formularz
Pytania i odpowiedzi [svg] częste
pytania

Zgłoś szkodę z ubezpieczenia komunikacyjnego OC lub AC

wymień szybę naORGINALNĄ Wyślij wypełniony Formularz. Odezwiemy się do 30 minut.

Pola oznaczone [*] są obowiązkowe.
Dobra robota
Please enter a valid first name (minimum 6 characters). Wprowadzone dane są nieprawidłowe.
- Wymagana długość dla pola to 6 liter
- Pole nie może zawierać liczb i znaków specjalnych
Dobra robota
Wprowadzone dane są nieprawidłowe.
- Wymagana długość dla pola to 6 liter
- Pole nie może zawierać liczb i znaków specjalnych
Wybierz polisę:
Wybierz ubezpieczyciela:
Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z RODO (Rozporządzenie 2016/679) przez administratora danych GlassMaster (NIP: ) w celu kontaktu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

lub zadzwoń

575 500 515
Zadzwoń i wymień szybę w samochodzie