Przejdź do treści
min. czyt.

Auto szyby Rybnik

Serwis szyb samochodowych Glassmaster w Rybniku, zrealizuje wszystkie usługi z dbałością o jakość. W trosce o zadowolenie Klienta pracownicy z najwyższą starannością wymienią lub naprawią szybę w każdym samochodzie. Świadomi oczekiwań, zapewnią pełne wsparcie i doradztwo, na każdym etapie współpracy!

Najwyższa jakość usług - montaż, serwis i sprzedaż szyb

Kadra pracownicza oddziału w Rybniku to wykwalifikowani fachowcy. Z odpowiednim doświadczeniem w dziedzinie naprawy i wymiany szyb samochodowych. Najwyższa jakość usług, umożliwia pracownikom indywidualne podejście do każdego Klienta. Dzięki temu, realizują zlecenia na najwyższym poziomie.

Wszystkie usługi wykonywane są z zastosowaniem nowoczesnego i w pełni sprawdzonego sprzętu. Materiały pochodzą od znanych i cenionych producentów jak: Saint-Gobain SECURIT, Pilkington, FUYAO oraz DuPont BETASEAL i Sika. Dzięki temu wszystkie usługi i materiały objęte są gwarancją jakości i trwałości.

Serwis szyb samochodowych Rybnik - szeroki zakres usług:

Oferta serwisu szyb samochodowych w Rybniku, zawiera szeroki zakres usług związanych z naprawą, wymianą oraz sprzedażą autoszyb. Oferta obejmuje:

  • Naprawę szyb samochodowych – szybko i skutecznie usuwane są odpryski, pęknięcia i inne uszkodzenia, które mogą prowadzić do dalszych problemów.
  • Wymianę szyb samochodowych – w przypadku poważniejszych uszkodzeń, szyba zostanie wymieniona na oryginalny produkt pierwszego montażu lub na zamiennik, zgodnie z życzeniem Klienta.
  • Sprzedaż autoszyb – we wszystkich oddziałach GLASSMASTER istnieje możliwość zakupu autoszyby najlepszych producentów w konkurencyjnych cenach, w różnych wersjach wyposażenia i kolorach.
  • Wycieraczki szyby czołowej i tylnej – po wymianie szyby samochodu na nową, zaleca się także wymianę wycieraczek. W każdym firmowym serwisie można kupić najwyższej jakości wycieraczki WISSE.

Szybki czas realizacji zleceń

W serwisie szyb samochodowych w Rybniku, Klienci nie muszą pozostawiać samochodu. Usługa naprawy lub wymiany szyby, wykonywana jest na poczekaniu. Pracownik serwisu z pełnym zaangażowaniem przeprowadzi konsultację z Klientem. Ma to na celu określenie potrzeb, jak i preferencji, względem realizowanej usługi. Termin realizacji zostanie dostosowany do zakresu pracy oraz możliwości serwisu. Dzięki temu, przyjeżdżając na umówioną godzinę, po krótkim oczekiwaniu, możemy opuści warsztat swoim samochodem.

Organizacja pracy serwisu GLASSMASTER jest gwarancją wykonania powierzonego zlecenia w ustalonym z Klientem terminie!

Gwarancja na wykonane usługi i produkty!

Wszystkie usługi realizowane są z zastosowaniem nowoczesnego i w pełni sprawdzonego sprzętu. Szyby, które zakładamy to produkty renomowanej firmy. Wszystkie materiały montażowe są produktami premium. Oznacza to, że są takie same, jak te, które stosuje się podczas montażu fabrycznego. Efekty wykonanych zleceń objęte są gwarancją.

Dlaczego warto wybrać serwis szyb samochodowych w Rybniku?

Wybierając GLASSMASTER, masz pewność, że zostaniesz obsłużony przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Dołożą wszelkich starań, aby Twój samochód, po wykonanej usłudze, był w pełni sprawny. Zespół pracowników to ludzie z pasją do motoryzacji. Podnoszą stale swoje kwalifikacje i wiedzę. To sprawia, że są na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w dziedzinie naprawy i wymiany szyb samochodowych.

Serwis szyb samochodowych w Rybniku, zapewnia kompleksową obsługę. Pracownicy są otwarci na potrzeby Klientów. Zawsze starają się dopasować usługi do indywidualnych potrzeb każdego z nich. Oferując szeroki zakres usług, w tym naprawę, wymianę i sprzedaż szyb samochodowych.

Warto również podkreślić, że oprócz bogatego asortymentu szyb samochodowych, wszystkie oddziały firmowe, prowadzą sprzedaż doskonałej jakości wycieraczek do szyb samochodowych WISSE. Dlatego Klienci mają możliwość wyboru rozwiązania odpowiadającego ich potrzebom.

Skontaktuj się

Najwyższa jakość usług dla Twojego samochodu:
  • Wymiana szyby samochodu w 30 minut!
  • Obsługa na miejscu lub dojazd do Klienta.
  • Fachowa pomoc w doborze szyby
  • Atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów.
Telefon szczegóły [svg] zadzwoń
Wybierz oddział
Email szczegóły [svg] napisz
e-mail
Formularz szczegóły [svg] wypełnij
formularz
Pytania i odpowiedzi [svg] częste
pytania

Zgłoś szkodę z ubezpieczenia komunikacyjnego OC lub AC

wymień szybę naORGINALNĄ Wyślij wypełniony Formularz. Odezwiemy się do 30 minut.

Pola oznaczone [*] są obowiązkowe.
Dobra robota
Please enter a valid first name (minimum 6 characters). Wprowadzone dane są nieprawidłowe.
- Wymagana długość dla pola to 6 liter
- Pole nie może zawierać liczb i znaków specjalnych
Dobra robota
Wprowadzone dane są nieprawidłowe.
- Wymagana długość dla pola to 6 liter
- Pole nie może zawierać liczb i znaków specjalnych
Wybierz polisę:
Wybierz ubezpieczyciela:
Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z RODO (Rozporządzenie 2016/679) przez administratora danych GlassMaster (NIP: ) w celu kontaktu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

lub zadzwoń

575 500 515
Zadzwoń i wymień szybę w samochodzie