Przejdź do treści
min. czyt.

Auto szyby Zabrze

GLASSMASTER – nowoczesny serwis szyb samochodowych w Zabrzu

Zabrze – miasto, gdzie historia węgla splata się z nowoczesnym przemysłem. Jedno z największych miast aglomeracji. Większe są tylko Katowice, Sosnowiec i Gliwice. W sąsiedztwie: Ruda Śląska, Chorzów, Bytom i Tarnowskie Góry.

Zabrze jest miejscem, gdzie Glassmaster oferuje swoje usługi w zakresie profesjonalnego serwisu szyb samochodowych. Specjalizacja w wymianie, naprawie i kalibracji szyb to gwarancja jakości i bezpieczeństwa.

Wymiana szyb samochodowych w Zabrzu

W centrum Zabrza Glassmaster oferuje kompleksowe usługi wymiany szyb samochodowych, realizowane z dbałością o każdy szczegół. Firma gwarantuje najwyższą jakość szyb renomowanych producentów SEKURIT - SAINT GOBAIN, PILKINGTON i FUYAO. Oryginalne szyby pierwszego montażu to trwałość, jakości i bezpieczeństwa.

Naprawa odprysków w Zabrzu

Naprawa pęknięć i uszkodzeń to proces, który wymaga precyzji i doświadczenia. Możliwość naprawy odprysku na poczekaniu jest znakiem rozpoznawczym firmy. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu oraz zespołowi specjalistów usługa wykonywana jest bez konieczności umawiania się. Na naprawę Klient otrzyma certyfikat bezpieczeństwa.

Kalibracja szyb samochodowych Zabrze

Nowoczesne pojazdy wyposażone w zaawansowane systemy wspomagania kierowcy (ADAS) wymagają precyzyjnej wymiany szyb oraz jej dokładnej kalibracji. Glassmaster w Zabrzu wykorzystuje specjalistyczne urządzenia kalibracyjne, zapewniające precyzyjne ustawienie kamery po wymianie szyby. Dzięki temu pojazd będzie bezpiecznie funkcjonował zgodnie z parametrami producenta.

Wycieraczki szyb samochodowych VALEO

Uzupełnieniem oferty GLASSMASTER jest sprzedaż i montaż wycieraczek szyb samochodowych marki VALEO. Wycieraczki tej marki są synonimem innowacji i wydajności, zapewniając doskonałą widoczność w każdych warunkach pogodowych. Wybór produktów VALEO to decyzja o najwyższej jakości i trwałości, potwierdzona pozytywnymi opiniami kierowców na całym świecie.

Zobowiązanie do jakości

Wszystkie serwisy firmowe zobowiązane są do dostarczania usług najwyższej klasy. Jest to możliwe dzięki ciągłemu doskonaleniu metod pracy i inwestycji w rozwój technologiczny. Zabrze, jako miasto innowacji, stanowi doskonałe tło dla działalności firmy. Tutaj najwyższej jakości usługi wpisują się w rytm życia zarówno prywatnych klientów jak i przedsiębiorstw.

Kontakt i Lokalizacja

Firmowy punkt obsługi w Zabrzu przyjmuje zlecenia telefonicznie, przez stronę internetową lub osobiście w punkcie. Profesjonalna obsługa klienta jest gotowa odpowiedzieć na wszelkie pytania i umówić termin serwisu zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

GLASSMASTER w Zabrzu to doskonała widoczność na każdej drodze.

Skontaktuj się

Najwyższa jakość usług dla Twojego samochodu:
  • Wymiana szyby samochodu w 30 minut!
  • Obsługa na miejscu lub dojazd do Klienta.
  • Fachowa pomoc w doborze szyby
  • Atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów.
Telefon szczegóły [svg] zadzwoń
Wybierz oddział
Email szczegóły [svg] napisz
e-mail
Formularz szczegóły [svg] wypełnij
formularz
Pytania i odpowiedzi [svg] częste
pytania

Zgłoś szkodę z ubezpieczenia komunikacyjnego OC lub AC

wymień szybę naORGINALNĄ Wyślij wypełniony Formularz. Odezwiemy się do 30 minut.

Pola oznaczone [*] są obowiązkowe.
Dobra robota
Please enter a valid first name (minimum 6 characters). Wprowadzone dane są nieprawidłowe.
- Wymagana długość dla pola to 6 liter
- Pole nie może zawierać liczb i znaków specjalnych
Dobra robota
Wprowadzone dane są nieprawidłowe.
- Wymagana długość dla pola to 6 liter
- Pole nie może zawierać liczb i znaków specjalnych
Wybierz polisę:
Wybierz ubezpieczyciela:
Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z RODO (Rozporządzenie 2016/679) przez administratora danych GlassMaster (NIP: ) w celu kontaktu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

lub zadzwoń

575 500 515
Zadzwoń i wymień szybę w samochodzie