Przejdź do treści

Auto szyby Żywiec

Żywiec to miasto położone w przepięknej okolicy, otoczone górami Beskidów i jeziorem Żywieckim. Liczba mieszkańców miasta to nieco ponad 30 tysięcy, ale wraz z sąsiednimi gminami: Czernichów, Gilowice, Lipowa, Łękawica, Łodygowice, Radziechowy-Wieprz i Świnna to już ponad 70 tysięcy.

Tak liczna populacja Żywiecczyzny wpłynęła na decyzję o otwarciu w 2015 roku, pierwszego poza Bielskiem oddziału firmowego oferującego sprzedaż z montażem oraz naprawę szyb samochodowych.

Sprzedaż szyby samochodu Żywiec

Od pierwszego dnia działalności oddziału na Żywiecczyźnie, prowadzona jest sprzedaż wszystkich oryginalnych szyb pierwszego montażu, znanych producentów: PILKINGTON, SEKURIT i FUYAO. Usługi montażu wykonują serwisanci, używając profesjonalnych narzędzi i najwyższej jakości chemii montażowej. Jakość oraz niską cenę usług doceniają nie tylko mieszkańcy regionu, ale także warsztaty blacharskie i lakiernicze. Tutejszy serwis glassmaster oferuje także możliwość bezgotówkowej wymiany szyby z polisy ubezpieczeniowej „autoszyba”. Klienci posiadający dodatkowe ubezpieczenie szyby samochodowej mogą skorzystać zarówno z bezpłatnej naprawy jak i bezpłatnej wymiany na nową, oryginalną szybę pierwszego montażu.

Naprawa szyby samochodu w Żywcu

Warsztat glassmaster nie tylko oferuje sprzedaż szyby do samochodu i montaż nowej szyby, ale także naprawę uszkodzenia. Uszkodzenie, które nadaje się do naprawy, nie może być większe od monety 5 złotowej, nie powinno znajdować się w polu widzenia kierowcy, bezpośrednio przed nim i nie powinno być w odległości mniejszej niż 10 cm od krawędzi szyby. Jeżeli nie ma powyższych przeciwwskazań, to można wykonać naprawę, która zabezpieczy uszkodzenie przed powiększeniem się i w konsekwencji koniecznością wymiany szyby. Naprawa uszkodzenia szyby wykonana w profesjonalny sposób polega na wypełnieniu ubytku dwoma rodzajami żywic i utwardzeniu promieniami UV. Usługa naprawy trwa kilkanaście minut i kosztuje nie więcej niż 150 złotych. W efekcie szyba odzyskuje bezpieczeństwo a w niektórych przypadkach idealną przejrzystość. Naprawa objęta jest 2-letnią gwarancją.

Usługa mobilna Żywiec

Uruchomienie usługi mobilnej i dojazd serwisantów glassmaster do mieszkańców Żywiecczyzny spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem. Z tego powodu wymiana szyby samochodu w Żywcu albo naprawa szyby samochodu w Żywcu odbywa się w zdecydowanej większości u klienta. Dlatego w celu umówienia usługi najlepiej jest zadzwonić na numer tel. 570 171 700

Skontaktuj się

Najwyższa jakość usług dla Twojego samochodu:
  • Wymiana szyby samochodu w 30 minut!
  • Obsługa na miejscu lub dojazd do Klienta.
  • Fachowa pomoc w doborze szyby
  • Atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów.
Telefon szczegóły [svg] zadzwoń
Wybierz oddział
Email szczegóły [svg] napisz
e-mail
Formularz szczegóły [svg] wypełnij
formularz
Pytania i odpowiedzi [svg] częste
pytania

Zgłoś szkodę z ubezpieczenia komunikacyjnego OC lub AC

wymień szybę naORGINALNĄ Wyślij wypełniony Formularz. Odezwiemy się do 30 minut.

Pola oznaczone [*] są obowiązkowe.
Dobra robota
Please enter a valid first name (minimum 6 characters). Wprowadzone dane są nieprawidłowe.
- Wymagana długość dla pola to 6 liter
- Pole nie może zawierać liczb i znaków specjalnych
Dobra robota
Wprowadzone dane są nieprawidłowe.
- Wymagana długość dla pola to 6 liter
- Pole nie może zawierać liczb i znaków specjalnych
Wybierz polisę:
Wybierz ubezpieczyciela:
Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z RODO (Rozporządzenie 2016/679) przez administratora danych GlassMaster (NIP: ) w celu kontaktu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

lub zadzwoń

575 500 515
Zadzwoń i wymień szybę w samochodzie