Przejdź do treści

O nas - GlassMaster

Pasja pcha do przodu

Glassmaster jest liderem w branży szybiarskiej na Podbeskidziu. Firma kontynuuje działalność AutoSzyby Bielsko-Biała od 2010 roku, od kiedy powstał pierwszy serwis szyb samochodowych przy ulicy Lipnickiej 63.

Początkowo w firmie pracowali wyłącznie jej założyciele, a zarazem pasjonaci samochodów. Zajmowali się więc wszystkim. Począwszy od świadczenia usługi, przez obsługę Klienta, a skończywszy na prowadzeniu całej firmy. Początki były trudne. Od pierwszych dni działalności najważniejsza była jakość i obsługa. Szła za tym radość z prowadzenia własnego warsztatu.

Dzięki temu firma zyskiwała coraz większe uznanie i zaufanie nie tylko Klientów, ale także kontrahentów. Wkrótce oprócz zleceń indywidualnych zaczęły pojawiać się kontrakty z serwisami blacharskimi, ASO i ubezpieczalniami. Pojawili się pracownicy, nowoczesny sprzęt oraz pierwszy samochód dla potrzeb serwisów mobilnych .

Jakość GlassMasterDobra jazda
Dobre jaja

Teraz firmę tworzy nie tylko doświadczona kadra kierownicza, ale także wyspecjalizowany zespół montażystów z wieloletnim stażem pracy. Podstawą rozwoju firmy są nieustanne szkolenia nowych pracowników. Podczas szkoleń szczególną uwagę zwraca się na jakość wykonanej usługi oraz na miłą i profesjonalną obsługę. Pasja nakręca i pcha do przodu!

Jakość na pierwszym miejscu

Standardy Glassmaster w zakresie jakości montażu wymusiły konieczność stosowania wyłącznie najlepszych na rynku materiałów. Dlatego montowane w serwisach szyby oraz używana chemia pochodzą od renomowanych producentów, gwarantując najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Firma Glassmaster oferuje w standardzie szyby oryginalne w cenie zamienników posiadających znacznie niższe parametry wytrzymałości fizycznej. Na życzenie Klienta warsztat zamontuje każdą szybę, ale procedury firmy wymagają, aby poinformować Klienta, iż szyba oryginalna pierwszego montażu to wybór bezpieczeństwa i jakości, takich producentów jak PILKINGTON, SAINT-GOBAIN SEKURIT albo FUYAO.

samochy osobowe samochody użytkowe samochody dostawcze samochody ciężarowe samochody specjalistyczne maszyny rolnicze

Rozwój serwisu GlassMaster

Wraz z rozwojem, firma zaczęła otwierać kolejne oddziały i poszerzać swoje usługi. Po oddziale w Gliwicach przyszła kolej na Rybnik. Już niebawem kolejny oddział otworzy w Tychach. Mieszkańcy Żywca i miejscowości powiatu żywieckiego obsługiwani są w bielskim oddziale.

Obecnie większość firmowych warsztatów świadczy również usługi w zakresie drobnej naprawy blacharskiej. Naprawy obejmują głównie okolicy szyby, drobne usługi lakiernicze oraz polerowanie lamp przednich przywracając im przejrzystość.

W związku z wprowadzeniem przez Unię Europejską nowych przepisów dotyczących obowiązkowego wyposażenia nowych aut w asystenta pasa ruchu wszystkie serwisy firmy są wyposażane w urządzenia do kalibracji szyb przednich.

Klienci Glassmaster znajdą w firmowych warsztatach nie tylko miłą i szybką obsługę w zakresie naprawy lub wymiany szyby, kupią i wymienią pióra wycieraczek znanej z najwyższej jakości marki VISEE, ale także uzyskają odpowiedź na wszystkie branżowe pytania i porady.

Skontaktuj się

Najwyższa jakość usług dla Twojego samochodu:
  • Wymiana szyby samochodu w 30 minut!
  • Obsługa na miejscu lub dojazd do Klienta.
  • Fachowa pomoc w doborze szyby
  • Atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów.
Telefon szczegóły [svg] zadzwoń
Wybierz oddział
Email szczegóły [svg] napisz
e-mail
Formularz szczegóły [svg] wypełnij
formularz
Pytania i odpowiedzi [svg] częste
pytania

Zgłoś szkodę z ubezpieczenia komunikacyjnego OC lub AC

wymień szybę naORGINALNĄ Wyślij wypełniony Formularz. Odezwiemy się do 30 minut.

Pola oznaczone [*] są obowiązkowe.
Dobra robota
Please enter a valid first name (minimum 6 characters). Wprowadzone dane są nieprawidłowe.
- Wymagana długość dla pola to 6 liter
- Pole nie może zawierać liczb i znaków specjalnych
Dobra robota
Wprowadzone dane są nieprawidłowe.
- Wymagana długość dla pola to 6 liter
- Pole nie może zawierać liczb i znaków specjalnych
Wybierz polisę:
Wybierz ubezpieczyciela:
Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z RODO (Rozporządzenie 2016/679) przez administratora danych GlassMaster (NIP: ) w celu kontaktu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

lub zadzwoń

575 500 515
Zadzwoń i wymień szybę w samochodzie